Auto Szałyga

Blacharstwo Lakiernictwo

Tel. (16) 671-20-12

504 241 504

Wojciech Szałyga

ul. Przemyska 98

37-716 Orły

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy Klientów z Przemyśla i okolic

Specjalizujemy się w naprawie samochodów powypadkowych. Nasza lakiernia posiada centrum narzędziowe do bezpyłowej obróbki przygotowanych do lakierowania powierzchni. Dzięki zespoleniu tego sprzętu i wiedzy fachowców: blacharz, lakiernik, mechanik, zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Rzetelność i profesjonalizm potwierdzają nasze referencje oraz wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali z naszych usług.  Specjalizujemy się w naprawach blacharsko-lakierniczych, posiadamy własną mieszalnię lakierów oraz kabinę do lakierowania z wyciągami. Na czas naprawy zapewniamy samochód zastępczy.

  • Usługi blacharsko-lakiernicze

Zajmujemy się kompleksowymi naprawami samochodów po kolizjach drogowych. Nasz serwis dokona wszystkich niezbędnych napraw blacharskich, mechanicznych oraz lakierniczych.

  • Mieszalnia lakierów

Na miejscu posiadamy mieszalnię lakierów. Pracujemy jedynie na materiałach renomowanych producentów, korzystamy również ze sprzętu wyłącznie najwyższej jakości. Przestrzegamy procedur technologicznych i w żadnym przypadku nie idziemy na skróty, dlatego też możemy gwarantować najwyższą jakość nakładanych przez nas powłok lakierniczych.

  • Kompleksowa likwidacja szkód

Wykonujemy naprawy bezgotówkowe dla wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. W przypadku napraw bezgotówkowych stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne pochodzące od producentów samochodów. Tutaj nie ma mowy o stosowaniu zamienników – ubezpieczenie bezwzględnie gwarantuje to poszkodowanemu. Fastserv przejmuje na siebie również trudne negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi odnośnie zakresu i technologii przeprowadzanej naprawy. Od nas zawsze wyjedziecie Państwo samochodem naprawionym w 100% i nie musicie obawiać się, że ubezpieczenie nie pokryje pełnych kosztów napraw.

  • Samochód zastępczy na czas naprawy

Dysponujemy samochodami zastępczymi na czas naprawy dla naszych klientów. W przypadku większych napraw samochody udostępniane są przez nasz serwis nieodpłatnie.

banner-blacharstwo